Drodzy Internauci

Wasz Głos ma Moc! Do 30 września możecie głosować na swoich faworytów!

Konkurs Polish Hairdressing Awards ma na celu wyłonienie wybitnych Osobistości w branży profesjonalnego fryzjerstwa w Polsce, docenienie najlepszych Marek i Firm osiągających sukcesy na ryku oraz produktów, które odznaczają się innowacyjnością. Chcemy, aby konkurs podnosił rangę zawodu Fryzjera oraz wspierał rozwój branży fryzjerskiej w Polsce.

 

Nagrody i wyróżnienia przyznawane są przez Kapitułę Konkursu jak również przez Internautów.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 19 października podczas targów Hair Forum w nowej lokalizacji Global Expo, ul. Modlińska 6D, Warszawa

 

Uwaga! Z okazji pierwszej edycji konkursu – mamy dla Was niespodziankę! Każda osoba, która wypełni formularz, który pojawi się po kategoriach konkursowych, otrzyma dwudniowy bilet wstępu na targi Hair Forum 19-20.10.2019 – w formie kodu do pobrania biletu z e-sklepu,  a także wydanie magazynu Estetica, które będzie można odebrać na stoisku wydawcy podczas targów Hair Forum.

Konkurs jest prowadzony w 3 kategoriach (w 12 podkategoriach): kategoria Osobistości branży fryzjerskiej, kategoria Marketing & Business, kategoria Produkty & Zabiegi.